Rozpošleme až 856-tisíc e-mailov SK,CZ ľudom a firmám !

Oslovte viac ľudí ako bolo kedykoľvek možné. Už od 150,-Eur pošleme vašu ponuku na emaily našich registrovaných užívateľov a v súlade so zákonom. Od teraz žiadne drahé tlačenie letákov a nákladný roznos do klasických schránok! Šetrite svoje peniaze a nevyhadzujte peniaze za tlač letákov. Ide to aj elektronicky! Naše služby poskytujeme už 11 rokov a vždy so zárukou vrátenia peňazí alebo opakovaného odoslania! Referencie Vás presvedčia, že Hromadny-Mail.sk je ten správny partner pre emailing.

ČO JE EMAILING?

V skratne povedané: elektronické letáky do poštových schránok – emailov. Vašu grafickú ponuku pošleme do schránok našich užívateľov alebo firiem.
Naše služby poskytujeme so zárukou vrátenia peňazí alebo opakovaného odoslania!
Pokiaľ kampaň dosiahne pod určenú hranicu preklikov = odošleme mail ešte raz alebo vrátime platbu (vy si vyberiete).
BENEFITY
 • Najúčinnejšia a najlacnejšia reklama ONLINE reklama (merané v kategórii cena za preklik na webstránku)
 • Máme povolenia na prijímanie mailov a túto zodpovednosť berieme na seba
 • Personalizácia oslovenia (špeciálna ponuka pre janko @ mrkvicka.sk)
 • Okamžitá efektivita – zvýšenie návštevnosti webu pomáha aj vyhľadávačom
 • Zasielame len na e-maily ľudí, ktorí súhlasili s prijímaním e-mailov
 • Dobré referencie od portálov (inzertné, hráčske, spravodajské)
 • Posielame z vlastných serverov a emailových adries
 • Získate silné a známe meno vašej firmy/webu
 • Služba nie je vhodná pre okamžité získanie objednávok (väčšina príjemcov reaguje návštevou stránky, nie okamžitou objednávkou)
 • Vhodné zvlášť na zvýšenie image značky alebo pre nové portály, začínajúce projekty a pod.
Neposielame nevyžiadanú poštu, ale cielený e-mailing!
Každý z našich príjemcov súhlasil z prijímaním reklamných e-mailov, a túto zodpovednosť berieme na seba, s vami podpíšeme zmluvu o reklame, kde bude jasne definované, že my sme zodpovedný na doručenie emailu na naše databázy. (Toto neplatí ak posielame na vaše databázy). Ak po určitom čase prijímateľ prestane súhlasiť, svoju registráciu zruší jedným kliknutím na odkaz, ktorý prikladáme do každého e-mailu na spodnú časť.

Ako ďalej? Je to jednoduché!

Vy nám pošlete text, ktorým chcete osloviť 856tis ľudí, my ho rozošleme, zákazníci si ho nájdu vo svojej e-mailovej schránke, kliknú na odkaz a dostanú sa na váš web. Vy budete mat možnosť sledovať on-line štatistiky cez náš systém. Stáli zákazníci majú zľavy od 10 do 20%. Ak už máte svoju databázu a hľadáte systém ako svoj hromadný email odoslať, pozrite si ponuku nášho profesionálneho odosielacieho systému.
EŠTE STÁLE NIE STE ROZHODNUTÝ?
Vyskúšajte nový druh reklamnej kampane, ktorý v zahraničí bežne používajú takmer všetky spoločnosti. Vďaka našim 11-ročným skúsenostiam Vám vieme pripraviť naozaj účinnú kampaň ušitú na mieru za nízke náklady. Zaujíma Vás pre koho sme už robili emailingové kampane? KLIKNITE SEM
A navyše je táto forma reklamy merateľná ! Zvýšenie návštevnosti Vašej webstránky pocítite do pár hodín od spustenia kampane! Väčšina emailov sa otvorí do 7 dní pričom najviac preklikov z emailu býva prvé 3 dni od spustenia.
Pravidelne sa svojim zákazníkom pripomínajte formou e-mailovej komunikácie. Spomenú si na vás v momente, kedy budú uvažovať o kúpe tovaru alebo služieb, ktoré ponúkate.
Prečo zvýšenie návštevnosti?
Okrem toho, že si užívateľ prečíta email a dozvie sa o Vás, tak množstvo ľudí aj preklikne na Vašu webstránku pre získanie bližších informácií. A návštevnosť je veľmi dôležitá pre vyhľadávač google. Platí tu všeobecné pravidlo: Ak má Vaša stránka vysokú návštevnosť (v stovkách a tisícoch) tak ju zaraduje do výsledkov vyhľadávanie na vrchné pozície. A takúto návštevnosť nezískate z bannerovej či inej internetovej reklamy, len z hromadného emailu.
hromadny-mail.sk
Copyright © 2015- EM Technologies s.r.o.

Informácie

Kontakt

 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vytvorené od
Vytvorené od atlasia